KAS JĀŅEM VĒRĀ PĒRKOT TAPETES?

Viens no, ja ne pats populārākais iekšējās apdares veids sienām, ir tapetes, kas mūsdienās ir nopērkamas ne tikai ar visdažādākajiem dizainiem, bet arī taisīts no visdažādākajiem materiāliem, pie tam, ar individuālu iespēju pielāgot tās telpas vajadzībām.

Ar tapešu palīdzību telpā, ir iespējams radīt īpašu atmosfēru, izveidot dažādus akcentus telpai vai sienai un visādi citādi spēlēties ar sienas lomu telpā un dizainā kopumā. Tapetes te iespējams atrast jebkurai telpai – viesistabai, bērnistabai vai virtuvei. Starp citu, 21.gadsimts ir ļoti parocīgs ar iespēju iepirkties internetā. Tapešu piegāde klientiem no interneta veikaliem ir ātra un ērta.

KĀDUS TAPEŠU VEIDUS PIEDĀVĀ?
Jebkurš tapešu pārdevējs savam klientam dos iespēju ne tikai izvēlēties no klāsta kas ir atrodams veikalā, bet arī apskatīt citas opcijas katalogā un pasūtīt sev saistošo tapešu veidu un dizainu individuāli. Tapetes tiek iedalītas ne tikai pēc to tekstūras un dizaina, balstoties uz kādu konkrētu telpu, piemēram, tapetes guļamistabai, tapetes bērnistabai vai tapetes virtuvei, bet arī pēc to materiāla. Daudziem par pārsteigumu, tapetes tiek iedalītas veselās astoņās kategorijās! Papīra tapetes, fototapetes, vinila tapetes, flizelīna tapetes, stikla šķiedras tapetes, šķidrās tapetes, dabiskās tapetes un krāsojamās tapetes. Pašlīmējošās tapetes ir īoaši parocīgs risinājums tiem, kuri ar remontdarbiem ir uz Jūs un vēlas vieglu un ātru, taču tajā pat laikā kvalitatīvu telpas atsvaidzināšanu. 3D tapetes interjērā radīs īpašu akcentu un ir lielisks veids kā atsvaidzināt telpas izskatu bez lieliem finansiāliem ieguldījumiem.

Iegādājoties tapetes, ir nepieciešams izvērtēt dažādus kritērijus. Piemēram, tapetes bērnistabai būs rotaļīgas ar dažādiem bērniem aktuāliem elementiem, savukārt tapetes virtuvei būs viegli kopjamas un mazgājamas. Ja ikdienā nākas saskarties ar alerģijām, tad jāizvēlas šķidrās tapetes, kas ir speciāli austas no stiklašķiedras un to kalpošanas ilgums ir īpaši ilgs – 30 gadi! Ja vēlaties iekārtot viesistabu, kuras sienas dienu lielāko daļu apspīd saule, tad svarīgi izvēlēties tādas tapetes, kuru raksts vai krāsa ar laiku saulē neizbalētu un tapete nezaudētu savu vizuālo pievilcību. Ražotājs un veikala darbinieki ar prieku palīdzēs atrast pimērotāko risinājumu!