KURĀ E- IEPIRKŠANĀS VIETNĒ VAR IEGĀDĀTIES KONTAKTLĒCAS?

Redzes korekcijas līdzekļus cilvēki izmanto ikdienā. Redzes lāzeroperācija un brilles nav vienīgie redzes korekcijas līdzekļi kādi mūsdienās ir pieejami. Arī specifiskāku redzes problēmu koriģēšanai, mūsdienās ir iespējams izmantot kontaktlēcas, kas noteikti daudziem atvieglos ikdienas gaitas. Par laimi, mūsdienās iespējams izvēlēties sev piemērotāko redzes korekcijas līdzekli ka bērniem tā pieaugušajiem. Kontaktlēcas var ērti iegādāties arī internetā, kas nozīmē arī ātru piegādi un zemākas cenas. Pirms tam ieteicams pārbaudīt redzi, lai noskaidrotu, kāda stipruma lēcas ir nepieciešamas. Vairāk skatīt te – (https://www.lensor.eu/saulesbrilles/), kā arī zemāk rakstā!

CIK ILGI VAR LIETOT KONTAKTLĒCAS?

Internetā ir iespējams iegādāties arī optikas preces. Kontaktlēcu veidi ir dažādi, ir ne tikai lēcas, kas koriģē redzi, bet arī lēcas bez koriģējošām īpašībām, ko var izmantot imidža papildināšanai. Pamatā lēcas tiek iedalītas pēc izmantošanas ilguma un valkāšanas veida. Tiem, kuri ir aizmāršīgi, noteikti ieteicams iegādāties lēcas, kuras nav nepieciešamība katru vakaru ņemt ārā, jo ne visi lēcu veidi ir paredzēti lietošanai arī pa nakti un vairāku dienu garumā pēc kārtas. Kontaktlēcas būs lieliska briļļu alternatīva gan tiem, kuriem ir tālredzība, gan tuvredzība.

KĀDA IR VIDĒJĀ KONTAKTLĒCU CENA?

Protams, ka daudz nosaka arī optikas preču cenas. Kontaktlēcu cena vispievilcīgākā ir tieši akciju laikā, kā jau jebkurām precēm. Piemēram, vienas dienas kontaktlēcu cena būs vidēji 25 eiro, un iepakojumā ir 30 lēcas, katrai dienai savas. Kontaktlēcu skaits iepakojumos ir dažāds, taču, jāatceras, ka vienas dienas kontaktlēcas nav paredzētas lietošanai visu diennakti, precīzāk, ar tām nav ieteicams iet gulēt. Kontaktlēcas, kas paredzētas atsevišķām redzes problēmām, ir iespējams lietot gan nepārtraukti visu diennakti, gan tikai pa dienu. Toriskās lēcas iesaka lietot pēc speciāla režīma. To cena ir ap 50 eiro un kalpo kā spēcīgs redzes korekcijas līdzeklis, tādēļ pirms to iegādes un lietošanas, nepieciešams konsultēties ar savu optometristu. Savukārt multifokālās lēcas ir paredzētas lietošanai tiem, kuriem ir tuvredzība vai tālredzība.