Iznomā auto pavisam elementāri

Jūs jau zināt, ko spēj piedāvāt tieši auto noma Rīgā, taču ir vērts vēlreiz iepazīties ar absolūti visiem nosacījumiem. Šādu auto noma ar profesionālu vadītāju ir ļoti komfortabls piedāvājums, jo tādā gadījumā klientam noteikti nav jāatrodas pie attiecīgā auto stūres. Protams, ka ir ierobežojumi saistībā ar klientiem, tieši tāpēc pakalpojumi pieejami no 20 gadu vecuma. Izveidotajā līgumā tiek stingri noteikts, kādā teritorijā tieši Jūs drīkstat izmantot konkrēto auto. Tas nozīmē, ka mikroautobusu nobraukuma īpašais ierobežojums vienā naktī ir tieši 500 km, bet visiem vieglajiem auto tie ir apaļi 200 km. Situācijā, ja rodas apstākļi, kuru iespaidā šo minēto nosacījumu pārkāpjat, tiek piemērota papildu maksa par nākamo diennakti. Neaptverami ērta ir ilgtermiņa auto noma, kas būtībā ļauj to izmantot ikdienā pat 12 mēnešus. Taisnība gan šāda tipa situācijā visu automašīnu noma tiek pieļauta vien tad, ja tiešām laicīgi tiek veikti visi ikmēneša maksājumi.

Izvērtējiet katras mašīnas aprakstu

Auto noma pašā Rīgā ir parocīgs piedāvājums arī tādā gadījumā, ja gadījumā nepieciešams tiešs transfērs no lidostas vai arī uz to. Mašīnas noma atkarīga no tā, kādas konkrēti piedāvātās markas spēkratu vēlaties un kādam tieši nolūkam tas būs paredzēts. Ja klientiem ir vēlme, vienmēr var iepazīt īpašu cenu tabulu atšķirīgiem piedāvājumiem. Visu mikroautobusu noma var būt nevainojams risinājums, kad , piemēram, tiek plānoti kādi tālāki izbraucieni ar savu ģimeni(spied šeit – mašīnas noma). Apskatot izveidoto piedāvājumu, Jūs redzēsiet kāda tipa ātrumkārba ir katram auto, tieši tāpat redzams automašīnas ražošanas gads. Turpat norādīta vajadzīgā informācija par mašīnas bagāžnieku, kā arī kondicionieri un daudzām citām būtiskām niansēm. Par noteiktu samaksu pieejami sēdeklīši Jūsu bērniem, tāpat arī varat pieprasīt kvalitatīvu GPS ierīci.

Kādi bonusi pieejami klientiem?

Visu auto iznomāšana Rīgā sniedz Jums bezgalīgas izredzes, bet Jums vienmēr jāspēj apzināties to, vai Jums tas šobrīd būs pats labākais variants. Bet naudas sodi var noteikti tikt piemēroti klientiem par to, ka attiecīgais auto tiks nogādāts atpakaļ ļoti netīrs no ārpuses un tā salons būs nekārtīgs. Jums būtu vērts zināt, ka vēl viens nosacījums ir Jūsu autovadītāja stāžs, kam attiecīgajā brīdī jābūt vismaz 1 gada apmērā. Izvēlētā rezervācija būs pabeigta, kad iemaksāsiet vismaz kādu noteiktu daļu no kopējās aprēķinātās summas. Klienti netiek ierobežoti un tieši tāpēc ir tiesīgi paši izraudzīties arī to, kā īsti norēķināties par izvēlētajiem pakalpojumu veidiem.