TEICAMAS KVALITĀTES KOKMATERIĀLI PIRCĒJIEM LATVIJĀ UN EIROPĀ

Dažāda veida kokmateriālu apstrāde un pārstrāde Latvijā ir viens no vadošajiem biznesa virzieniem daudziem uzņēmējiem. Kokapstrādes uzņēmumi aktīvi iepērk apaļkokus, jo tiem ir plašs pielietojums un pārstrādes iespējas. Latvijas kokmateriāli ir iecienīti ne tikai vietējo interesentu vidū, bet tā ir viena no lielākajām eksporta precēm Latvijā. Kokmateriāli tiek iepirkti visā Latvijā, nodrošinot pakalpojuma izpildi no A-Z, ieskaitot dokumentu kārtošanu. Apaļkoka cenas nosaka sortimenta veids, kokmateriāla atrašanās vieta un izmēri.

KĀDI KOKI DER PAPĪRMALKAS IEGUVEI?

Papīrmalka ir kokmateriāla veids, no kura iegūst celulozi, kas tālāk tiek izmantota papīra ražošanā(vairāk skatīt te – https://www.bonotimber.com/pakalpojumi/zagmaterialu-tirdznieciba/buvniecibas-zagmateriali). Papīrmalkas kvalitātes prasības ir zemākas. Gan skujkoku, gan lapu koku papīrmalkai tiek izmantotas koksnes daļas, kas ir no galotnēm un citām koka daļām, kas nav derīgas finierklučiem vai zāģbaļķiem. Priedes, egles, bērzi un apses ir populārākie papīrmalkai izmantotie koki. Papīrmalkas garums parasti ir 3 metri, savukārt diametrs svārstās līdz pat 60 centimetriem. Nav īpaši lielas atšķirības apaļkoku un papīrmalkas iepirkšanas procesam. Atbildīgi kokrūpniecības uzņēmumi rūpējas par kvalitāti visos posmos – sākot jau no transportēšanas.

AR KOKAPSTRĀDI SAISTĪTU SERVISU PIEDĀVĀJUMS LATVIJĀ

Kokrūpniecības uzņēmumu filiāles ir pieejamas visā Latvijā, galvenokārt, reģionāli. par darījumiem ar kokmateriāliem, nepieciešams sazināties ar reģionam piesaistītu filiāli, lai vienotos par detaļām. Dažādi šādas nozares uzņēmumi piedāvā dažādus, ar kokmateriālu apstrādi un pārstrādi saistītus pakalpojumus, piemēram, ne tikai dažādu kokmateriālu tirdzniecību un enerģētiskās koksnes un šķeldas ražošanu, bet arī pat paneļu māju veidošanu. Ražošanai tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas un metodes, kas nodrošina mūsdienām atbilstošu gala rezultātu, ko novērtē ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un citur pasaulē, jo kokmateriāli tiek eksportēti uz 27 valstīm. Ja uzņēmums vēlas būt konkurētspējīgs tirgū, tad atbildīga pieeja biznesa procesiem un tehniskajiem risinājumiem ir obligāta nepieciešamība.