PLASTIKĀTA LOGU NOMAIŅA ĒKAI

PVC logi ir kļuvuši par standarta risinājumu lielākajā daļā mājokļu, kuros ir plānota renovācija, logu nomaiņa vai pat mājokļa būvēšana no nulles. Šāda tipa logi pie mums ir plaši izplatīti jau pēdējos divdesmit gadus. Tehnoloģiju attīstība ir palīdzējusi radīt pieejamus risinājumus, kas ļauj stikla pakešu logus izgatavot par izdevīgāku cenu, lai to priekšrocības varētu izmantot jebkura veida ēkās – gan ražotnēs, gan biroju un dzīvojamās mājās. Ik viens novērtēs skaņas un termo izolāciju, ko sniedz šo logu priekšrocības. Vecos koka logus ziemas mēnešos bija nepieciešams aizlīmēt, lai telpā neienāktu tik daudz aukstā gaisa, taču ar plastmasas logiem šī problēma atrisinās automātiski.

Uzzināt vairāk – https://m-lux.lv/pvc-logi/103-serijai/

KĀDI SAGATAVOŠANĀS DARBI JĀVEIC PIRMS LOGU NOMAIŅAS?

Kad esošā apkures sezona iet uz beigām, daudzi sāk domāt par logu nomaiņu, taču, daudzi nemaz nezina, ka nav vajadzības gaidīt veselu sezonu, jo logus var nomainīt arī apkures sezonas vidū vai sākumā. Montāža ilgst pāris stundas, tādēļ, doma, ka būs jāpavada aukstas naktis bez logiem dzīvoklī, ir jāizmet no prāta. Zinoši speciālisti, kas veic logu montāžu, pārliecinās par to, lai viss ir kārtībā arī pēc logu montāžas darbiem un darbu padara raiti un bez problēmām. Sava aroda meistari veic logu montāžu, uzstādot logus, kas veidoti no konkrētiem mēriem.

PLASTMASAS LOGU VENTILĀCIJA ZIEMAS MĒNEŠOS

PVC logi tiek ražoti no izturīgām konstrukcijām un ir droši. Par ventilāciju nebūs jāuztraucas arī aukstā laikā, kad ilgstoši nav vēlmes turēt vaļā logus, jo pakešu logi nodrošina labas ventilēšanas opcijas jebkādos laikapstākļos un gadalaikos. Kā jau jebkāda veida konstrukcijā, arī logiem ir nepieciešama precīza un pareiza montāža, lai novērstu kondensāta rašanos, kas, savukārt, novērš pelējuma sēnītes izveidošanos namu sienās un ap logiem. Viennozīmīgi, šis ir lielisks ieguldījums ilgtermiņā, ko visā pasaulē jau 20 gadus novērtē vairāki miljoni cilvēku.