KUR IESPĒJAMS PASŪTĪT PROFESIONĀLU STIKLU MAZGĀŠANAS PAKALPOJUMU?

Logi un stikli ar vien biežāk ēku fasādēs tiek izmantots kā galvenais elements. Ja gadsimta sākumā jebkurai sevis cienošai celtnei bija jālepojas ar stipru mūri visapkārt, tad ar vien biežāk varam sastapt mazākas un lielākas celtnes, kuru fasāde ir veidota no milzīgiem logiem. Šāda tendence ir vērojama visā pasaulē, it sevišķi tajās valstīs, kas lepojas ar lielām augstceltnēm. Lieliem logiem piemīt fantastiska īpašība telpā nodrošināt nepārtrauktu dienasgaismu visas dienas garumā un arī rada lielisku plašuma sajūtu, kas ir nozīmīgi ne tikai mājās, bet arī, piemēram, ofisā, taču, lai logus uzturētu tīrus, nepieciešams tos regulāri kopt. Nomazgāt logus nav pārāk sarežģīti, taču stikla fasāžu un lielu logu mazgāšana un kopšana augstceltnēm var būt īsts izaicinājums. Kāda ir logu mazgāšana cena ? Uzzini vairāk lasot tālāk!

CIK IZMAKSĀ LOGU MAZGĀŠANA?
Logu mazgāšanas pakalpojumi, ko paveic speciāli uzņēmumi, nodrošina logu un arī stiklu tīrišanu pašvaldības un valsts iestādēm, privātpersonām kā arī juridiskām personām un komercobjektiem. Logu tīrīšanas paklpojumu sniedzējiem būs pa spēkam jebkāda veida pasūtījumi, pat visspecifiskākie. Logu tīrīšana ir ļoti atbildīgs un rūpīgs darbs, jo uz parastā vai spoguļstiklā var pamanīt pat vismazāko netīrumu vai švīku. Ja nepieciešama tīrīšana augstumā, grūti aizsniedzamā vietā, talkā nāks teleskopiskais kāts. Ja vajadzīgs pasūtīt logu tīrīšanas pkalpojumu, jārēķinās, ka cenas iek aprēķinātas balstoties uz tīrāmās platības kvadratūru, taču izsaukuma minimālā maksa ir sākot no 30 eiro, savukārt izcenojums par 1 kvadrātmetru tīrāmās virsmas ir sākot no piecdesmit centiem, taču specifiskāku stiklu tīrīšanas pakalpojums izmaksās nedaudz vairāk – no nepilniem 5 eiro par kvadrātmetru.

LIELU LOGU UN DAŽĀDU STIKLA FASĀŽU KOPŠANAS IESPĒJAS.
Logu mazgāšanas pakalpojumi kļūst ar vien populārāki, jo ar vien vairāk cilvēku izvēlas savus mājokļus būvēt, iekļaujot lielus logus un stiklu elementus, kas prasa rūpīgu kopšanu. Pasūtot logu mazgāšanas pakalpojumu, nav jāuztraucas par ķimikālijām vai kādām netīkamām vielām, kas varētu kaitēt virsmām un apkārtējai videi. Visi izmantotie tīrīšanas līdzekļi ir dabai draudzīgi un sertificēti. Logu tīrīšana Rīgā ir pieejama jebkuram interesentam, neatkarīgi no tā vai nepieciešas notīrīt logus savai mājai vai dzīvoklim, vai arī esat juridiska persona un nepieciešams lou tīrīšanas pakalpojums vairākos objektos.