KŪKU CEPŠANA PĒC PASŪTĪJUMA.

Nāk tuvāk gada beigas, kas nozīmē arī dažāda rakstura svētkus gan darbā gan mājās, kas rada arī dažādus jautājumus par to, kādā veidā izvelēties ko celt galdā, kas to gatavos un tamlīdzīgi. Vērtīgs galdu klāšanas pakalpojuma sniedzējs ir viena no lielākajām panākumu atslēgām jebkurā pasākumā, tādējādi, ja esat izvēlējies klāt banketa galdu, iesakām laicīgi iepazīties ar pakalpojuma sniedzēju piedāvājumu. Konditorejas Rīgā bieži mēdz piedāvāt ne vien galda klāšanas pakalpojumu, bet pieņem arī individuālus pasūtījumus dažāda stila ēdienu kā arī konditorejas izstrādājumu gatavošanai. Kad tuvojas dažādas jubilejas, konditorejas pakalpojumi kļūst īpaši aktuāli, jo kura, gan negribas savus ciemiņus pacienāt ar ko gardu! Bez Šaubām netrūkst ēdināšanas servisa sniedzēji, jo šī ir ārkārtīgi pieprasīta sfēra – ēst gribētāju būs vienmēr!

 

Tortes, kūkas, kliņģeri, bulciņas, pīrādziņi un, loģiski,  kūciņas – ko gan vēl var vēlēties saldummīļi savos svētkos. Ja izvēlaties kūku pirkt pie konditora, tad ir rekomendējams iepazīties ar atsauksmēm, lai ir skaidrs ar ko rēķinātes un līdz ar to vai nosauktā cena ir piemērota piedāvājumam. Iesakām meklēt pakalpojuma sniedzēju, kuram cenu attiecība saviem pakalpojumiem ir samērīga.  Kliņģeri un tortes uz  pasūtījuma Rīgā ir opcija veidot pie dažādiem konditoriem individuāli vai arī dabūt konditorejā uz vietas. Individuāla pasūtījuma darbi vienmēr būs mazliet dārgāki kā jau gatavie, ko varam redzēt vitrīnās un iegādāt jebkurā mirklī, tālab ar to būs jārēķinās pirkuma veikšanas brīdī.

 

GALDA KLĀŠANA IZBRAUKUMOS.

Banketa galdu klāšana būs vēl viens izplatīts sabiedriskās ēdināšanas veids, kas ir populārs visā pasaulē. Popularitātes ziņā galda klāšanas pakalpojums ir tik pat izplatīts kā kūku un kliņģeru cepšana vai uzkodu pasūtījumi. Galda klāšana izbaukumā kļūst aktuāla, sākoties siltajam laikam un vasaras sezonai, tālab šo laiku varētu saukt par ienesīgāko izbraukuma banketu rīkošanai gan telpās, gan ārpus tām. Lielu lomu banketa galda klāšanā spēlē cenas un līdz ar to daudzuma attiecība, tādējādi pircējiem vēlams sākotnēji iepazīties ar rekomendācijām par konkrēto konditorejas vai galdu klāšanas kompāniju. Banketu ēdienkartē parasti būtu ietverti gan vairāki salāti, uzkodas, sieru, dārzeņu un arī gaļas plates, arī siltie ēdieni, ja šādas ir pasūtītāja vēlmes. Viss ēdiens vienmēr tiek gatavots īsi pirms pasniegšanas, tādēļ nevajag uztraukties par to, vai pasniegtais ēdiens būs svaigs un garšīgs.