GALDA KLĀŠANA UN KŪKU CEPŠANAS PIEDĀVĀJUMI.

Lielāku vai mazāku svētku svinēšana, allaž saistās ne tikai ar jaukām un satraukuma pilnām gaidām, bet aktuāli kļūst arī tas, ko tad viesi ēdīs un kā noorganizēt liela apmēra galda klāšanu. Noteikti vajadzīgs izvēlēties lieliskāko pakalpojumu sniedzēju, lai pasākums ir izdevies. Vairākas konditorejas Rīgā bieži mēdz piedāvāt ne vien privātus pasūtījumus konditorejas izstrādājumu cepšanā, bet arī piedāvā rīkot dažādus banketus. Kas gan var būt labāk – kāds visu ēdienu gatavošanu paveiks jūsu vietā un līdz ar to būs iespējams pilnvērtīgi atpūsties! Arī jautājums par to, kur nopirkt gardu kliņģeri, bez šaubām būs atrisināts, ja izaraudzīsieties lielisku konditoru.

Pasūti uzkodas šeit – http://www.francumaize.lv/produkcija/uzkodas/

KONDITOREJAS UN KŪKU CEPTUVES RĪGĀ.
Ja runa ir tieši par to, kas cep kliņģeri pēc pasūtījuma, tad ir variants izvēlēties gan starp privātpersonu piedāvājumu mājas kūkām un tortēm, gan konditoreju klāstu šajā nišā. Vienmēr der ielāgot zelta likumu, ka lēts ne vienmēr nozīmē labāko un līdz ar to ir jāmāk izvēlēties zelta vidusceļu konditorejas izstrādājumu pasūtīšanai. Kliņģeri pēc pasūtījuma Rīgā cep daudzi, bet kā izvēlēties labāko? Nenoliedzami iesākumā jāvadās pēc rekomendācijām no citiem klientiem, pēcāk jāizanalizē cenas un galaprodukta attiecība un arī, saprotams, garša. Ņemot vērā to, ka produkti pagatavošanai, parasti, visos veikalos maksā ļoti līdzīgi, tad skaidrs, ka pievienotā vērtība ir konditora darbs un ieguldītais laiks. Cena, ja arī nedaudz dārgāka, nozīmē kvalitāti arī ēdiena nozarē. Jebkurš, pasūtot kūku vai arī tortes, grib, lai rezultāts būtu gards un viesi apmierināti, tai skaitā, pastāv liela izdevība, ka pircējs atgrieziesīsies, lai veiktu citus pasūtījumus.

BANKETU PIEDĀVĀJUMS PAR LABU CENU.
Vēl viens liels pasūtījumu veids, ko nereti piedāvā dažāda veida konditorejas, ir banketa galdu klāšana, jeb vienkārši banketi. Šis pakalpojums kļūst tik pat izplatīts un pieprasīts kā konditoru piedāvāto pasūtījumu veikšana, kūku un kliņģeru cepšana. Galda klāšana izbaukumā rodas aktuāla, sākoties siltam laikam un vasaras sezonai, tāpēc šo laiku varētu uzskatīt par ienesīgāko izbraukuma banketu rīkošanai gan telpās, gan ārpus tām. Lielu lomu banketu galdu klāšanā spēlē cenu un arī daudzuma attiecība, tādēļ pircējiem vēlams sākotnēji iepazīties ar rekomendācijām par konkrēto konditoreju vai arī galdu klāšanas uzņēmumu. Banketu ēdienkartē parasti ir iekļauti gan vairāki salāti, uzkodas, sieru, dārzeņu un gaļas plates, arī siltie ēdieni, ja šādas ir klienta vēlmes. Pasūtījums ir augstākās kvalitātes, svaigs un arī gatavots īsu mirkli pirms pasniegšanas.

Veiksmīga konditorejas un arī galda klāšanas pakalpojumu sniedzēja piesaiste izvēlētajam pasākumam, ir viena neliela daļa no visa, lai pasākums būtu izdevies un, protams, viesi dotos mājās laimīgi un, protams, garšīgi paēduši!