KONDITOREJAS PIEDĀVĀJUMS APMEKLĒTĀJIEM

Lielāku vai mazāku svētku tuvošanās, vienmēr asociējas ne tikai ar patīkamām un satraukuma pilnām gaidām, bet svarīgi kļūst arī tas, ko tad viesi ēdīs un kā nokārtot liela apmēra galda klāšanu. Allaž vajadzīgs izvēlēties labāko pakalpojumu sniedzēju, lai pasākums ir izdevies.

Dažādas konditorejas Rīgā bieži mēdz piedāvāt ne tikai privātus pasūtījumus konditorejas izstrādājumu cepšanā, bet arī piedāvā rīkot banketus. Kas gan var būt labāk – kāds visu ēdienu pagatavošanu paveiks jūsu vietā un būs opcija lieliski atpūsties! Arī jautājums par to, kur nopirkt gardu kliņģeri, katrā ziņā būs atrisināts, ja izraudzīsieties lielisku konditoru.

Ienāc – http://www.francumaize.lv/produkcija/

KAS CEP KLIŅĢERI PĒC ĪPAŠA PASŪTĪJUMA?
Ja runājam tieši par to, kas cep kūku pēc pasūtījuma, tad ir iespēja izvēlēties gan starp privātpersonu piedāvājumu mājas kūkām un tortēm, gan konditoru piedāvāto klāstu šajā nozarē. Allaž der ievērot zelta likumu, ka lētākais ne vienmēr nozīmē labāko un līdz ar to ir jāmāk izvēlēties zelta vidusceļu konditorejas izstrādājumu pasūtījuma veikšanai. Tortes pēc pasūtījuma Rīgā cep daudz konditoru, bet kā izvēlēties labāko? Katrā ziņā iesākumā jāvadās pēc atsauksmēm no citiem klientiem, pēcāk jāizanalizē cenas un līdz ar to galaprodukta attiecība un arī, saprotams, garša. Ņemot vērā to, ka produkti gatavošanai, lielākoties, visos veikalos maksā līdzīgi, tad skaidrs, ka pievienotā vērtība ir konditora prasme un ieguldītais laiks. Cena, ja arī nedaudz augstāka, apzīmē kvalitāti arī ēdiena nozarē. Jebkurš, pasūtot kūku vai arī kliņģeri, grib, lai rezultāts būtu garšīgs un arī viesi labi paēduši, bez tam, pastāv liela opcija, ka pircējs atgrieziesīsies, lai veiktu citus pasūtījumus.

BANKETU GALDU KLĀŠANA RĪGĀ.
Otrs izplatītākais pasūtījumu tips, ko saņem un arī piedāvā daudzas konditorejas, ir banketi. Galda klāšana mazākām un arī lielākām cilvēku grupām kļūst tik pat aktuāla kā kūku cepšana. Atsākoties siltam laikam un vasaras sezonai, populāra kļūst arī galdu klāšana izbraukumā ārpus telpām vai arī kādā citā klienta izvēlētā vietā. Klientam allaž būs aktuāla galdu klāšanas cena, jo uzsaukt svētku svinēšanu lielākai cilvēku grupai izmaksā vairāk, kā ģimenei. Banketa ēdienkarte sevī lielākoties ietver dažāda tipa uzkodas, dzērienus, arī siltos un aukstos ēdienus, atkarībā no banketa tipa. Visas uzkodas banketam allaž tiek gatavotas svaigas un kvalitatīvas.

Veiksmīga konditorejas un arī galdu klāšanas pakalpojumu sniedzēja piesaistīšana savam pasākumam, ir viena maza daļa no visa, lai pasākums būtu izdevies un, protams, viesi dotos mājās apmierināti un labi paēduši!