Autoskolas pakalpojumi Jūsu sapņu realizēšanai

Lai iegūtu tiesības patstāvīgi vadīt jebkura veida transportlīdzekli, Jums būs steidzami vajadzīga autoskola. Būtībā auto skola jebkuram spēs palīdzēt apgūt to, kā labāk rīkoties uz jebkura ceļa un kā labāk kontrolēt auto pat spēcīga lietus laikā. Autoskolas pamatuzdevums ir garantēt pienācīgas apmācības ar labākajiem speciālistiem, lai tiktu veiksmīgi apgūta visa teorija un praktiskās iemaņas un prasmes. Lai vienkārši tiktu apkopotas un pienācīgi pārbaudītas Jūsu prasmes, ir vajadzīgs attiecīgais autoskolas eksāmens. CSDD eksāmens ir patiešām līdzīgs, tomēr tā procesā katrs mazākais elements tiek izvērtēts daudz augstākā līmenī un Jums jābūt patstāvīgākam. Zinot cilvēku lielo interesi, attiecīgā autoskola Rīgā sniedz arī citus pakalpojumus, tieši tāpēc to mēdz saukt arī par ievērojamu motoskolu. Lai iegūtu tiesības patstāvīgi vadīt jebkuru motociklu, Jums būs vajadzīga B kategorijas autovadītāja apliecība.

Iemācieties vadīt jebkuru motociklu!

CSN īpašais tests sevī ietver vairākus jautājumus par noteikumiem, kurus vienmēr jāievēro atrodoties uz ceļa, tie pielāgoti katrai no kategorijām. Paši nozīmīgākie jautājumi saistīti ar pirmo palīdzību cietušajiem, manevru veikšanas secību un citām nozīmīgām situācijām. Ja Jums ir vēlme vadīt motociklu, tad Jums jau skaidrs, ka A kategorija sevī ietver pilnīgu apmācību tieši saistībā ar šo spēkratu. Konkrētās apmācības iesākums iespējams no 22 gadu vecuma, tomēr pašu apliecību var saņemt, kad cilvēks sasniedzis 24 gadu robežu. Galvenā iezīme braukšanas eksāmenā ir attiecīgā motocikla vadīšana nelielā ātruma, lai veiksmīgi izbrauktu figūras utt. Arī A1 kategorija redzama autoskolas piedāvājumu klāstā, kas nozīmē vajadzīgo apmācību ar ne tik jaudīgiem motocikliem, apliecību var iegūt jau no 16 gadiem.

Autovadītāja apliecība automašīnai

Jums ir iespēja izvēlēties arī tās kategorijas, kas radītas lielākiem automobiļiem vai citiem īpašiem spēkratiem. Visai iecienīta ir B1 kategorija, kurā ietverti kvadracikli un dažādi tricikli, kuru maksimālais pārvietošanās ātrums nav lielāks par 45km/h. Ja būsiet jau sasniedzis 16 gadu robežu, nupat minētās vadītāja tiesības Jūs varēsiet iegūt bez problēmām. C kategorija būtībā nodrošina profesionālu apmācību no 21 gada, pietam Jūs beigās iegūsiet tiesības vadīt spēkratus, kuru masa ir vēl lielāka par 3,5t. Patiešām liela vērība jāpievērš tam , ka šāda tipa speciālās apmācības tiek atļautas tikai tiem, kuriem ir jau vismaz 2 gadu stāžs ar B kategorijas vadītāja apliecību. B kategorija domāta tiem, kas nolēmuši sākt vadīt automašīnas, kuru masa nepārsniedz 3,5t, tiesības var saņemt jau 18 gados. Gluži tāpat tiek garantēta C1 speciālā kategorija, kurā tiek iekļauti spēkrati, kuru masa ir lielāka par 3,5t, taču tajā pat laikā nav lielāka par 7,5t.